100 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI
Alışveriş ve İade Prosedürü

Sitemize üye olabilir ya da misafir olarak alışveriş yapabilirsiniz. Üye olabilmek için “Kayıt Ol” veya “Misafir Girişi” linklerini kullanabilirsiniz. Üye ya da misafir girişi yapmadan alışverişe başlanması durumunda, ürünü sepete ekleyip “Ödeme Yap” kısmına geldiğinizde bu linklere yönlendirme yapılmaktadır.

Her ürünün bilgi kısmında fiyat, beden, stok durumu, ürün özelliği ve teslim süresi belirtilmektedir. Satın almak istediğiniz ürünlerin miktarını, renklerini ve bedenini belirledikten sonra “Sipariş ve ödeme için buraya tıklayınız.” butonuna tıklayarak ödeme yapılacak linke geçebilirsiniz.

Yönlendirildiğiniz bu linkte, ürünle ilgili fiyat ve diğer detaylı bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilir ve web sitemize geri dönerek yeni ürün ekleyebilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine kargo ücreti dahil değildir.

Sepetinizdeki ürünleri 3 farklı şekilde alabilirsiniz. “Kredi kartı ile peşin veya taksitli”, “Havale/EFT” ve “Banka/debit kart” ile ödeme yapabilirsiniz. “Siparişi onayla” butonuna tıklayarak, istenilen verileri girdikten sonra verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduğunuzda “Ödemeye geç” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Eğer ödemeyi havale/EFT ile yapacaksanız; web sitemizde ve sosyal medyada yer alan iletişim bilgisi aracılığıyla tarafımıza bildirdikten sonra banka hesabımıza ödeme yapılmasına istinaden işleme alınacaktır. 2 (iki) gün içerisinde ödeme yapılmaması durumunda siparişiniz iptal edilecektir. Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adına “Yezdan Irmak ERSOY” yazmalısınız. Türkiye İş Bankası hesabımıza yapılan ödemeler 1-2 iş günü içerisinde onaylanır.

Havale/EFT için banka bilgisi aşağıda verilmiştir:

Banka Adı : İŞ BANKASI
IBAN NO : TR810006400000112180179766
Alıcı Adı Soyadı: Yezdan Irmak ERSOY

Siparişinizi tamamladıktan sonra tarafınıza iletilen e-mailden ayrıntılı bilgileri takip ederek görüntüleyebilirsiniz.

Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Satın aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı takdirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-mail adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-mail ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-mail veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.

Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-mail yolu ile aktarılmaktadır. Veritabanı veya e-mail sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-mail kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle siparişinizi tarafımıza iletilemiyorsa ziyaretçi sipariş sırasında durumdan haberdar edilmektedir.

Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir kargo şirketi tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir. Teslimat anlaşmalı kargo ile alıcının belirttiği adresinde elden teslim edilecektir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması dahi satıcı, ürünün teslimatını tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edecektir. Bu nedenle alıcının ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun satıcıya geri iade edilmesinden dolayı oluşan giderler alıcıya aittir. Kargo ücreti alıcı tarafından ödenmektedir (kampanya kapsamı dışında olduğunda tarafımızdan ödenmektedir).

Alıcı talep ve şikayetlerini, satıcı iletişim bilgilerine iletebilir. Alıcı şikayet ve itiraz konusunda başvurularını Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde alıcının mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgahının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir.

İade Prosedürü

İç giyim ürünleri, ‘’Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’’te yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır. Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler iade edilemez.

Teslim aldığınız bir ürünü, tahrip etmeden ve/veya bozmadan, kullanmadan teslim aldığınız şekli ile 2 gün içerisinde mail yoluyla iletişime geçerek iade edebilmektesiniz. Kullanılmış, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur. Taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. Banka, bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade eder. Örn: 3 taksitle aldıysanız 3 ayda iade tamamlanır.

İade edilen ürünlerde kargo ücreti ve ödeme komisyon masrafı, müşteri tarafından ödenecektir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğu varsayılacaktır. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Siparişiniz yola çıktıktan sonra siparişlerde değişiklik ve iptal yapılmamaktadır.

İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

  • Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.
  • Ürün iade şartlarına uygunsa 2-21 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.
  • Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

İade adresimiz: “Aydan Ersoy – Maltepe Mah. Yılanlı Ayazma Sok. No:13 NEF13 Sitesi D Blok Daire: 162 Zeytinburnu / İstanbul”

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşanmaması adına gönderi kodunuzu saklayınız.