''BLACK FRIDAY'' İNDİRİMİ BAŞLADI!
İtici Gelen Birinin Gözünde Devleştiği O An
Adsız

 

Sana itici gelen birinin aniden gözünde olağanüstü devleştiği o an suratının ortasındaki o mal ifade…

Hepimizin boşluktan, ego tatmininden ya da çıkarlarımızdan (çok pisliğiz 🙂 ) dolayı istemeye istemeye randevu sözü verdiğimiz olmuştur. Uçuş modunda o heyecanlı hazırlıkların yerine yemeği nasıl bedavaya getirdim düşünceleri gelir. Buluşma anı geldiğinde içinden dakikalarca dalga geçip karnımı doyurur ayy başım ağrıyor, tansiyonum düştü, ailem kızar der ve kaçarım planları yapılır. Yemek esnasında whatsapp kız grubu meraklıları yazar durur.

Klasik muhabbetler edilirken içtikçe içmeye başlarsın. İçersin daha çok içersin… Çünkü akşam başka türlü geçmez diye düşünürsün. O bir nokta var ya işte o an geldiğinde birden karşında dünyanın en yakışıklı çekici erkeği oturuyordur.

Hemen makyaj çantanı kap, aynanın karşısına koş! Parfüm şişesinin içine düşecekmiş gibi kok,

Aynada hiç çekici olmayan tipin için saçına çanta tipi spreyden sık ve elinle şekillendir. Islak görünen saçlar, bu ara çok trend!

Enerjini en kolay yoldan ulaştıracağın seksi bakışlar için eyeliner,

Seksi olayım bir yandan da hafif utangaç kız edasıyla hafif bir allık, zaten çakırkeyif halinle ona tatlı ve inanılmaz çekici geldiğine garanti veriyoruz.

Sıra geldi stiline!

Bralet herkesin vazgeçilmezi oldu. Kızlar arasında trend olan braletler, erkeklerin de yoğun ilgisini çekiyor. Bralet ile hem çekici hem de casual bir tarz oluşturabilirsin.

İçkini yudumlarken dudağını hafiften ıslat, saçınla oyna ve çekici bir gülümseme…

Not: Sabah uyandığında neden diye hayatı sorgulamamak için geceyi beraber geçirmek ya da geçirmemek konusunda net kararı vermek için ikinci buluşmayı öneririz.

Yorumunuzu Yazın