100 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI
İlk Yemek Organizasyonu İçin Stil Önerileri

 

O heyecanlı gece için özgüvende ve çekicilikte tavan yapacağın 10 gizli taktiği senin için sıraladık:

Uzun süredir yanında heyecandan kıpır kıpır hissettiğin, gördüğünde içinde kelebekler uçurtan malum kişi ile ilk romantik yemek akşamı için hazırlık sahnesini çoğu kez yaşamışızdır. Şimdi şu klişe gerçeği herkes aklından geçirmiştir ‘İç güzellik’. Biz işte bu klişeyi kullanarak, nasıl bir stil ile onu etkileyeceğini açıklıyoruz!

1.  İlk buluşmalarda o fiziksel ve görsel etkileşim, enerji alışverişi kesin olacak arkadaşım! O an konsantrasyonunu kıyafetine verme tabii… Gözlerin onun gözlerine bakarken, enerji patlaması yaşadığınız o an, saçlarını yana at ve bu senenin trendi olan omuzları düşük bluzunu düzeltirmiş gibi hafiften aşağıya doğru çek! Aklından neler geçirdiğini zaten gözlerine bakarken göreceksin ve kendini daha iyi hissedeceksin…

2. Transparan dantel detaylı büstiyer, siyah bir ceket, yırtık bir jean ve siyah şapka ile nasıl cool ve iddialı gözüktüğünün farkında mısın? Karşısında ilk gördüğü an senin akşamın başlamıştır!

3. Mekandan içeri giriş yapıldı…Masaya oturma sırası geldiğinde sandalyeyi senin için çektiği an, bir yandan parfüm kokunla da etki çemberine girerken, sen ceketini çıkarttığında sırt dekoltenden gözüken bralet detayına gözlerini dikecek ve o an, seksi gülüşünü göstermesinin tam zamanı!

4. Stilinde siyahı tercih edenler için ise vücudunun detaylarını ortaya çıkaran siyah deri bir tayt ve ceketin içinden hafiften gözüken dantel detaylı bralet ile bu şıklığı tamamlayacak olan bir kolye ile kombinini tamamlayarak nefes kesebilirsin…

5. Giyindiğinde farklı bir cool stil yaratan ve uzun zamandır trend olan boyun kısmı bantlı göğüs dekolteli bir büstiyer ve karın kısmını açıkta bırakacak şekilde parlak renkte transparan etek, ayak bileğinden bağlı topuklu ayakkabı ile dikkatleri üzerine çekeceksin!

6. Salaş ama tarz bir mekanda plan yapılmışsa hafiften bol askılı bluz, beyaz dar ve yırtık detaylı pantolon, dantel kısmı esmer tenin ve kombinlemiş olduğun uzun ve kısa kolye ile elinde buzlu bir kokteyl ile mekanın yıldızı sen olacaksın.

7. Bazen de planda yemek organizasyonundan sonra bir barda kokteyl içip ayaküstü muhabbet ederek geceyi devam ettirme planı vardır. Hafiften yakınlaşmaların başladığı an, topuklu ayakkabınla karşısında dans ederken kolyen şle oynayarak onun dikkatini dekolteden gözüken bralet iplerine çek. Gece boyunca içinde neler olduğunu merak edecek…

8. Ben elbise ile rahatım diyenleri buraya alalım. Hem elbise hem de uzun ceket görünümlü, belden kemer ile bağlayarak kıvrımını gösterecek, aynı zamanda parıltılı bir kolye ile dekolte kısmına da ilgisini çekecek bir kombin yapmanı öneririz. Her adım attığında davetkar topuk sesin ve bacak dekolten ile heyecanlandığını gördüğünde akılda kalıcı anlar yaşatabilirsin.

En başta kendin için stilini yarat ve harika bir akşam keyfi kendine hediye et, sonunda ne olacağını düşünme ve sadece anından keyif al…

Sana önerdiğimiz bu kombinleri yaparken karşı tarafta gizemli ve keşfedilmesi heyecan yaratacak bir stil oluşturmalısın. Modayı yakından takip etmek, kendi stilini yaratmak ve son trendleri stil danışmanı ile bir tarza dönüştürmek istiyorsan STILINN’i takip etmeyi unutma!

Yorumunuzu Yazın