100 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI
Her Anında Stil Sahibi Olan Kadınlar İçin…

 

Bırak Bilinçaltı Klişelerini Artık… Sadece Kendine Odaklan, Yaşam Stilini Yarat ve Hayatı Keyif Yerin Yap!

Önce bir aynanın karşısına geç ve bak kendine. Bu hayatı kendin için, kendi doğruların, kendi zevklerin, kendi keyfin ve anın için yaşıyorsun. Peki bizler ne yapıyoruz?

O ne der?

Böyle yaparsam yanlış düşünür mü?

Neden beni kimse beğenmiyor?

Onun gibi niye değilim?

Ailem için bu mesleği yapmalıyım…

İşimi sevmiyorum ama başka bir iş hemen bulamam…

Hiç kimse yapamadı sen mi yapacaksın?

En bombası da bu: ‘Erkeklere/kadınlara güvenmiyorum hepsi aynı… Kendimi kaptırırsam acı çekerim!’

Ne kadar önyargı ve korkularla dolu bir hayat… Neden bu kadar kaybetme korkusuna sahipsin? Bunları düşünerek hayatının kaçta kaçını boşa harcadığının farkında mısın?

Sana bir şey söyleyeyim hayat öyle hiç keyifli değil. Neden bazı insanlar pozitif enerji saçıyor, parıldıyor ve hayattan keyif alıyor? İşte sana hayatın boyunca aklından çıkmaması gereken ve hepimizin bildiği gerçekleri listeliyoruz:

1.Hayatı keyifle yaşayan insanların, kendini çok iyi tanıdığı ve sadece kendini dinlediği için istediği her konuda ne kadar başarılı ve özenilesi olduklarına sen neden hala dışarıdan izlemekle yetiniyorsun? Senin tek eksiğin kendinden çok başkasını düşünüyor olman ve ne kadar mucizevi özelliklere sahip olduğunu fark etmemen…

2.Hemen korkularını bırak ve efsane bir aşk yaşayacağına dair söz vererek kendini ödüllendir. Evet işte hayattan keyif almaya başladık…

3.Seni neler heyecanlandırıyor bunları bir kağıda yaz, her gün bunları hayal ederek gerçekmiş gibi yaşa ve istediğin şeye sahip olmak için hedefler çiz.

4.Sabahları motive edici cümleler, görseller ile uyan. Mesela her sabah nefret ederek kapattığın alarma hedeflerini yazabilirsin.

5.Anı yaşa, değiştiremeyeceklerini kabullen, daha az yargıla..

6.Enerjinin ve çok değerli vaktinin çalınmasına müsaade etme…

7.Kendine inan, kendine güven ve gücünün farkında ol.

8.Her anını öyle bir değerlendir ki hep güzel, mutlu, sağlıklı hatırla!

9.Yapmak istemediğin hoşuna gitmeyen durumlara hayır de!

10.Yaşamın boyunca hayatına giren kişilerin sana bir amaç için hizmet ettiğini unutma!

Bunları hayatına uygularken giyim tarzında da farklı bir tarz yaratarak stilini oluşturmaya başla. Ücretsiz stil danışmanlığı ile kişiye özel kombinler sunan STILINN, hem seni özel hissettirecek hem de kendine olan güvenini daha da arttıracak. Sana özel ayrıcalıklardan hemen haberdar olmak için stilinn.com’u ziyaret et!

Yorumunuzu Yazın