100 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI
Hayatımızın Her Anında Snapchat

 

Sen de ‘Adriana Lima’lı yüzünü merak ettin biliyoruz!

Ona bir bulaşan kendini kaptırıyor! Önce komik yüz ifadeleriyle başlıyorsun, sonra arkadaşlarının neler paylaştığına göz atıyorsun… Zaman geçtikçe gidemediğin festivalin her anını izleyip, çoğu ülkenin turistik yerlerine kolay yoldan ulaştığını fark ettiğin an, daha neler keşfedebilirim kafasına gelip neymiş ya bu Snapchat diyorsun…

Son zamanlarda sosyal medyada en çok aktif olarak kullanılan, Financial Times tarafından açıklanan verilere göre Snapchat’in ortalama günlük aktif kullanıcısı sayısının 100 milyon civarında olduğu, videolarının günde 6 milyar kez izlendiği açıklandı. Z kuşağı şüphesiz Snapchat müptelası, Y kuşağı ise kafa karışıklığı içerisinde… Bu iki kuşak birbirinden farklı amaçlarda kullanıyor bu uygulamayı ve X kuşağının bu platformda olmamasından dolayı ise son derece memnunlar.

STILINN olarak ilgi alanları moda, güzellik ve bakım, seyahat, müzik olan, farklı mekanları ve tatları keşfetme meraklısı Y kuşağı için Snapchat’te en takip edilesi hesapları araştırdık:

 

Mert Vidinli (mertvidinli)

O lansman senin bu lansman benim diyerek bizi markalardan, yeni koleksiyonlardan, trend mekanlardan haberdar eden, havalı partilerin olmazsa olmazı, sosyetenin kankası… Kendi köşesinde de yazdığı tüm event, lansman ve partileri anlık olarak takip edebilirsiniz.

 

mert vidinli

 

Didem Soydan (didemsoydan)

Uzun zamandır Youtube kanalında yayın yapmamasına rağmen kanalında olduğu gibi bu platformda da aktif olarak makyaj, kozmetik, bakım ve defilerle ilgili yayınlar yapan cool modelin, özellikle yurtdışında katıldığı eventler dikkat çekiyor.

 

snapchat-didemsoydan

 

Billur Saatçi (billursaatci)

Bizler kendisini sosyal medyadan offnegiysem olarak takip ediyoruz. Özellikle sık sık yurtdışına gidip keyifli yerleri keşfeden blogger, blogunda ve Instagram’da yayınladığı her şeyi, anlık olarak yayınlayan capcanlı snapchatterlardan biri…

 

billur saatçi

 

Elif Tanverdi (cizenbayan)

Günün her anı elektronik müzik keyfi yaşatan, Galata ve Karaköy’den yayınladığı görseller ile katıldığı parti ve festivalleri takip edebileceğiniz ilgi çekici bir hesap.

 

çizen bayan

 

 

Nur Bilen Yavuzer (nurbilenyavuzer)

Günün çoğunu Snapchat’te geçirdiğini düşünebilirsiniz. Kendisinin insanlarla olan sıcak ve doğal iletişimi en başta olmak üzere, estetik ve güzellik konusunda sürekli uzmanlara soru sorarak bu konuda meraklılara cevaplar veren, önerdiği her kozmetik ürünü ve metodu önce kendisine uygulayıp deneyimlerini aktaran en aktif hesaplardan biri… O kadar içten bir insan ki kendisinin hamilelik tedavi sürecini, çok doğal ve utanılacak bir şey olmadığını içtenlikle anlatan, kocasına deli gibi aşık bir sevimli anne adayı.

 

Nur Bilen Yavuzer

 

Ayşegül ve Yasemin (modatutkusu)

Instagram hesaplarında aşırı takipçisi olan bu iki modacı, anlık olarak koleksiyonlarını sergiliyor, ürün çekimlerini yayınlıyor ve tüm sosyetede olduğu gibi katıldığı her lansmanı yayınlıyor.

 

moda tutkusu

 

Pelin Kaya (modavesosyete)

Instagram’da gördüğünüz her görseli canlı olarak bu platformda aktaran aktif hesaplardan biri. Her akşam yaptığı soru&cevap sohbetleri ile moda sektöründe merak edilenlere cevap veriyor. E takipçilere böyle fırsat verilince ister istemez kendinizi Pelin Hanım’la tatlı bir dedikodu yaparken  bulabiliyorsunuz. Kendisinin en sevdiğimiz özelliği ise moda ile alakalı başarısız olan her şeyi çat çat söylemesiyle en dobra snapchatterların başında geliyor.

pelin kaya

Yorumunuzu Yazın