''BLACK FRIDAY'' İNDİRİMİ BAŞLADI!
Çapkınlıktan Yakalanmama Kılavuzu

yakışıklı-çapkın-erkekler11

 

Hepsi sinsice ve ayrıntılı düşünülerek analizler sonucu çıkartılmış, yaşanmış hikayelerden alınarak, seni Oscar ödülüne aday gösterebilecek kadar garanti taktikleri senin için sıraladık:

 

 1. Öyle bir durumdasın ki yalanını kuvvetlendirmek için konum atman gerekiyor diyelim. Örneğin sen Sabiha Gökçen Havaalanı’ndasın, fakat sevgilin seni Büyükçekmece’de zannediyor. Whatsapp’ta konum gönder kısmına gel, Sabiha Gökçen gözüken konumunu harita üzerinde el ile kaydırarak Büyükçekmece üzerine getir. Örneğin evde olduğunu ileteceksin. Bu konumu telefonuna kaydet, konum arama kısmında bu ismi arat ve evet konum karşında! Hemen göndere bas, o seni evde zannetsin. Süper numara değil mi nasıl pis pis gülüyorsun görüyoruz buradan.
 1. Sevgiline gittiğin mekanın ismi verdin ve biliyorsun ki hayatta gelmez… Büyük ihtimal bir şeyleri yakalamak için o mekanı basmasına gerek kalmadığını bilmiyorsun. Artık her şey elimizin altında. Instagram’da yerler kısmına mekan adı girip, o an sosyal medyada paylaşılan fotoğraflardan birinde farkında olmadan bir karenin içinde bütün yalanınla yakalanmış olabilirsin tebrikler… Dikkat et etrafına, gözünü dört aç!
 1. Sevgilinize iyi geceler öpücüğü verdin ve ardından sen yat ben geliyorum dedin. O saf saf uyurken sen yine akıllılık yaptığını zannedip Facebook Messenger’da gizli işler çeviriyorsun gecenin 3’ünde. Seni yakalaması için yanına gelip telefonun ile yakalamasına artık hiç gerek yok. Hemen Facebook Messenger’da daha önceden yazıştığınız mesajlara girip online mısın ya da kaç dakika önce online olduğun her şey ortada…
 1. Snapchat’te görüntüleriniz bir kere izlendikten sonra siliniyor diye çapkınlıklara hızlıca devam, online gözükme derdi de yok ohh ne güzel…. deme sakın! Profilindeki rakam, ne kadar sıklıkla mesaj gönderimi yaptığını ele veriyor. Sayılara dikkat!
 1. Sevgilin en çok nerelere gittiğini dakikası dakikasına ‘Sevgilimmm telefonundan fotoğraflarımı göndereceğim versenee’ diye alma bahanesi gibi bir nedenle, iPhone için; Ayarlar, Gizlilik, Konum servisleri-Sistem servisleri-Sık kullanılan konumlar’ı tuşlayıp her şeyi görebilir dikkat edin, hemen bu özelliği kapatın.
 1. Sevgilin yokken evi değerlendirip, uzun zamandır beklediğin kaçamağı sonunda gerçekleştirdin… Her şey süper gitti ve hiç yakalanmadığın için mutlusun, kendinin dünyadaki en zeki kişi olduğunu düşünüyorsun. Bence acele etme… Bekar görüntüsü vermek için saatlerce saklamaya zaman harcadığın kozmetik ürünleri, makyaj ürünleri ve sevgiline ait diş fırçasını aynı yerine koymayı unutma. Tavsiyem ona ait bir şeylerin yerini değiştirmeden önce fotoğraf çekip aynı şekilde yerine yerleştirmen.
 1. Diyelim tam tersi oldu ve sevgilinden gizli çevirdiğiniz oyunlara alet ettiğiniz kişi, evine gelmeden önce sevgiline ait makyaj temizleme mendili, şampuan, tarak, kız terliği vb. eşyaları dolapların içine tık ve hiçbir şeyi riske atma!
 1. Mutfak ve tuvaletteki çöp poşetlerini evden anında uzaklaştır.
 1. Instagram’da sevgilinin bilmediği bir kişiyi like ettin ya da followladın. Anında çapkınlığın ortaya çıktı… Hemen ‘Ben Instagram kullanmasını bilmiyorum ki yanlışlıkla kabul ettim, o arkadaşımın yazdığı kız, beni like etti diye ben like ettim sevgilim’ gibi bahanelerle mağdur profili çizin. Hatta üste çıkmak için ‘Sen psikopatça beni mi takip ediyorsun?!’ deyip haklı duruma bile çıkabilirsin…
 1. Sevgiline eve gelmemesi için güzel bir bahane buldun. Evde yokum, ablamlayım, arkadaşımın karısı doğurdu gibi… Her an her şeye hazır olmalısın. Kendinden emin şekilde ses tonunu ayarla ve düzgün cümle kurarak yalanını söyle. Aksi takdirde kötü bir şey sezmesi durumunda, evine çıkmasına bile gerek kalmaz, otoparka gider, arabanı görür ve buna şifreli apartman kapıları bile engel değildir…
 1. Bonus: O an paçayı kurtaracak bir bahane, yalan yoksa hatanı kabul et ve sakın karşındaki anladığı halde salak yerine koymaya devam etme, yoksa o iş bitmiş demektir. Bu maddeler, sana taktik için verilmiş değil, kızlar gizli durumları hisseder ve ne işler çevirdiğinizi anında anlar sadece tepkinizi ölçmek için bir süre yemiş numarası yapar.

 

Bu durumda hemen kendimizi ya kuaföre ya da alışverişe atıyoruz… Yenilikler iyidir! Gizemli ve keşfedilmesi heyecan yaratacak tarzını, ücretsiz stil danışmanı ile oluşturmak için ürünlerimize göz at ve hemen alışverişe başla..

 

Bu yazı ”Farkındalık” yaratmak için yazılmıştır…

Yorumunuzu Yazın