100 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI
Ayrılık Acısı Yaşıyorsan Bırak Kendini İstanbul’a

Canın sıkıldıysa at kendini İstanbul turuna!

Bazen kafamız bozuk olur bir şeylere canımız sıkılır. Evde dursan daha çok kafayı yiyeceğini bilirsin… Bunalım seviyesinin tavan yaptığı bu dönemde, bir süreliğine de olsa kendini iyi hissedeceğin, enerjini yükseltecek her telden dolu dolu bir İstanbul turu listesini senin için hazırladık.

1. At kendini Belgrad Ormanı’na…

Kendini spora adamanda fayda var. Bir hedef belirle, derin nefes al, koş ve hatta bağıra bağıra kahkahalar atarak bütün negatif enerjiyi toprağa at. Spor yaparken de stilinden ödün verme! Hem spor hem tarz görünüm yaratan bralet ile ayakkabı rengine uyumlu rengarenk atleti kombin yapabilir, yazın enerjisini stiline yansıtabilirsin.

2. İyi bir kahvaltıyı hak ettin demektir!

Madem her şey keyfimize göre önce gözümüzü doyuracak sonra midemizi çatlacak bir kahvaltıyla enerjimizi toplamanın tam zamanıdır!

3. Çikolataya ihtiyacın olan bir dönem biliyoruz…

Karaköy’de fink atmaya devam ediyoruz. Her hafta bir festivalin olduğu Kılıç Ali Mescidi Sokağı’nda bir kahvecide çikolata kaplı dev bir bardak ile kahveni içtiğinde vücudundaki serotonin hormonunu harekete geçirirken, sokak çalgıcılarının ritimlerine kendini kaptır…

4. Her zaman en keyiflisi: Alışveriş

Galata sokaklarında keşfe çıkıp kulenin etrafındaki kendine has tarzıyla, vitrinlerine bile aşık olacağın butiklerin hepsine gir çık, beğendiğini dene, çıkar, fotoğrafını çek sosyal medyada paylaş, kendini iyi hissedeceksin…

5. Acıktık mı?

İştahının normal günden daha fazla açık biliyoruz ve hemen Teşvikiye’ye doğru yol alıyoruz. Mekana gelen insanlar üzerine saatlerce gıybet yapabileceğin dikkat çekici tipleri süzerken, lezzetli ve kalorisi düşük yemekler desek sana? Teşvikiye’de organik beslenmeyi hedef alan trend mekanlara en kısa zamanda göz at ve keşfetmeye başla!

6. Nişantaşı’ndaki butiklere göz atmadan olmaz!

Nişantaşı deyince aklına, tasarım butikler, pahalı markalar gelebilir fakat ara sokaklara girdikçe uygun fiyatlı ve stiline farklı tarz katacak ürünleri bulabileceğin mağazalara göz atarak üzerindeki stresten tamamen kurtul.

7. Akşam için hazırlıklar başlasın!

Sezonun trendi olan omzu düşük bluz, gizemli ve çekici bir hava katan bralet, üst üste takılmış kolyeler, bol paça pantolon ve stiline uygun ayakkabı… Harika görünüyorsun!

8. Çakırkeyif saatleri geldiyse…

Teşvikiye’de birçok ülkenin biralarını (bira yazabiliyor muyuz?) bulabileceğin, sana New York’ta Soho bölgesindeymiş hissi veren mekanda, içeri girer girmez dikkatleri üzerine çekiyorsun… İçtikçe mekanın müziğine kaptırmaya başlıyorsun ve birden kendini, tanımadığın birçok grupla geyik yaparken buluyorsun… Samimi bir ortam bulabileceğin Topağacı’na uğramalısın!

9. Sabaha kadar dans!

En baştan bugün farklı olacak demiştik… Kasıntı olmayan, tamamen eğlence odaklı insanların takıldığı, her hafta farklı bir etkinlik yapan cool mekanların olduğu Harbiye bölgesine gidiyoruz ve sabaha kadar partiliyoruz.

Yaşam kaliteni arttırmaya yönelik gündelik ve özel anlar için stil önerileri, moda, trend, keşfedilesi mekanlar ile ilişkilere eğlenceli ve keyifli bir bakış açısı kattığımız önerilerimizi stilinn.com’da sizler için paylaşıyoruz.

Yorumunuzu Yazın